2020 yılında online alışveriş pazarına kahve sektöründe artı değer katmak ve internet kullanıcılarının özellikle taze kahve ve cafe aksesuarları ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hedefimiz "tek noktadan cafelerin tüm ihtiyaçlarını, en kaliteli ve taze ürünleriyle karşılamak" olarak koyduk, kısa süre içerisinde de Türkiye'nin en güçlü kahve portalı olarak çizgisinden vazgeçmeden, her zaman yenilenen ürünleriyle, en iyi müşteri hizmetlerini ön planda tutuarak yol almaya devam ettik. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık ve büyüyerek almaya da devam edeceğiz. Forteblen.com sitesi bilinçli kahve sever müşteri profili sayesinde gücünü arttırarak yoluna devam edecektir. Bize bu yolda eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz... Uyarı:

Hastalıkları tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir. İnternet sitemizde yer alan çeşitli aromalı ve doğal katkılı olarak belirtilen kahve çeşitlerimizin hiçbiri ilaç değildir. Sitemizde ürünlere ait olarak verilen bilgilerin tamamı sağlıklı yaşama tavsiye niteliğinde olup ilaç ya da katkı olarak nitelendirilemez, doğal bir tedavi yöntemi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Ürünlerimizde yer alan kahve çekirdeği, bitki, meyve vb. ihtiva eden ürünlere karşı alerjiniz olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir durumda derhal yetkili uzman bir doktora veya sağlık kuruluşuna başvurmanızı önemle hatırlatıyoruz. ForteBlend.com
Open chat
1
Yardım
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?